Tikėjimo brolių iš Vokietijos vizitas

Data: .

2014 m. gegužės 11-15 d. mus aplankė mūsų draugai ir tikėjimo broliai iš Vokietijos.

Gegužės 12 d vyko KEBB tarybos susitikimas su mūsų bendruomenės ilgamečiais ir ištikimais draugais Helmutu ir Dagmara Freimanais bei partnerinės Leichlingen-Weltersbacho bendruomenės pastoriumi Kristofu Bekeriu (Christoph Becker) su žmona Sibile.  

Jie trumpai papasakojo apie Vokietijos baptistų sąjungos paramos fondo paramos programas ir galimas finansavimo programas Lietuvos baptistų bažnyčioms.Svečiai klausinėjo apie mūsų bendruomenės gyvenimą, maldos poreikius, papasakojo apieLeichlingen-Weltersbacho bendruomenę bei pakvietė mūsų bendruomenės atstovus ją aplankyti.Esame labai dėkingi savo svečiams už jų dėmesį ir nuolatinį rūpinimąsi bei paramą mums, kurių sulaukėme ir šį kartą.

O kitą vakarą svečiai susitiko su mūsų ir laisvųjų krikščionių bendruomenės nariais, klausėmės pastoriaus Kristofo Bekerio  pamokslo.

DSCN1748P1030719DSCN1753