LEBBS susitikimas-seminaras: „Įsišaknyti Kristuje: Dvasinis augimas šiuolaikinėse realijose".

Data: .


2012.11.17 d. Vilniaus Naujojo Testamento baptistų bažnyčioje vyko Lietuvos Evangelikų Baptistų Bendruomenių sąjungos (LEBBS) susitikimas-seminaras; tema: „Įsišaknyti Kristuje: Dvasinis augimas šiuolaikinėse realijose".

Susitikimo pradžioje LEBBS pirmininkas Irmantas Pinkoraitis pasidalijo mintimis apie bažnyčių sąjungą – ar tai Dievo darbas, ar tik mūsų noras “sukurti struktūrą”, kas mus turi vienyti ir kaip žiūrėti į kultūrinius, tradicinius skirtumus. Šie klausimai buvo aptariami, grįžtant į praeitį, remiantis bažnyčios atsiradimo istorija, aprašyta Apaštalų darbų knygoje, kurioje mes skaitome, kaip Dievas statė Savo bažnyčią, kurioje Kristus ir Dievo Žodis – bažnyčios vienybės pagrindas.

Vėliau laikas buvo skirtas seminaro temai „Įsišaknyti Kristuje: Dvasinis augimas šiuolaikinėse realijose". Seminaro lektorė - LEBBS Neakivaizdinės Biblijos mokyklos (NEBIM) direktorė Lina Andronovienė. Susitikimo dalyviai diskutavo apie tai, kas yra dvasingumas, dvasinis augimas, kaip dvasiškai augti ir kuo šis augimas pasireiškia, kas yra Evangelinis dvasingumas. O jeigu mes norime dvasiškai augti, tai kas mums trukdo šiame procese ir kur slypi pagrindiniai pavojai užaugti ne krikščioniu, o fariziejumi.

Po pietų LEBBS bažnyčių atstovai pasidalijo mintimis ir papasakojo apie jų bendruomenių vykdomą veiklą, tarnavimą, ateities planus ir maldos poreikius. Buvo peržvelgti artimiausi LEBBS darbų planai, veikla, o taip pat Europos Baptistų Federacijos (EBF) veiklos akcentai. Po mažų grupelių bendros maldos broliai ir seserys išsiruošė kelionei namo...